Yazı Detayı
17 Şubat 2021 - Çarşamba 13:41 Bu yazı 247 kez okundu
 
ŞEHİTLERİMİZE Kalben Hüzünlendik
Mehmet Ali ULUĞ
urfasonhaber@gmail.com
 
 

Yine şehit haberleri geldi kalben hüzünlendik ve üzüldük yapanlara karşı öfkemizi ancak lanetleyerek kendimizi teselli etmeye çalıştık, Bu caniliği yapan terör örgütlerini lanetlemeyip gizli gizli destek verenlere de öfkeyle lanetliyoruz, Bu canileri ve destekçilerini döktükleri kanda boğulmalarını diliyorum. 13 aileye ateş düşürdüler, Eşleri dul, Çocukları yetim, Anne Babaların yüreklerini yaktılar. Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum Mekânları cennet olsun inşallah. Rabbim Ailelerine sabır versin,  Dileğimiz bu son şehit haberleri olsun.

 

İslam aleminde ve Türkiye’mizde ne zaman işler yoluna girse hayırlı gelişmeler olsa ya direk yaptırım tehditleri veya terör kozunu devreye sokarlar, son zamanlarda ülkemizde korona’nın gerilediği yerli ve milli savunmada gelişmeler yaşanırken son olarak da milli uzay çalışmaları gündemdeyken bu terör olayı ile 13 vatandaşımızı gara ’da şehit ettiler dünyanın ve yatırımcıların dikkatini buraya çektiler.

 

Çünkü güçlü ve tam bağımsız bir Müslüman ülke istemiyorlar menfaatlerine aykırı, Batı onlara hizmet eden hain kukla maşalar ile istedikleri gibi yönlendirip yönetmek varken neden güçlenip kendi yerli üretimlerini yapsınlar, kendi ürettiklerini kime satacaklar nasıl zengin olacaklar. Terör olacak ki silah üretip satsınlar dünyada eskisi gibi savaşlar kalmadığı için terör örgütlerini kurup besleyip ilerleme veya uyanma aşamasına gelen ülkelere salarak bağımsızlıklarına kavuşmasınlar.

 

Ama ne yaparlarsa yapsınlar Allah’ın izniyle tüm planları yıkılacak İslam alemi yeniden uyanacak Türkiye’nin liderliğinde tekrar dünyaya adalet dağıtacaktır. Yeter ki içerdeki maşalar, hainler ve makam için, koltuk için para için ülkesine ihanet eden kukla insanlıktan nasibini almamış insanları tespit edip diskalifiye edilebilirse o zaman terörde yandaşlarında bu ülkede barınamazlar.

 

Dileğimiz Allah’ın izniyle o günlerde gelecek Terörde bitecek ekonomide düzelecek, İnsanlarda huzur bulacak, Yeter ki bir olalım birlikte hareket edelim, Ortak yanlarımızı ortaya çıkaralım

 

İslam kardeşliğinde buluşursak, Komşu komşunun hakkını, Zenginin fakiri gözetlemesi, kadının erkeğe Erkeğin kadına saygı göstermesi, Çocuklarımıza güzel ahlak ve sevgi verilmesi, Çocukların Gençlerin büyüklerine saygı gösterme ve kadın cinayetlerin bitmesidir dileğimiz.

 

 

 

 

   

 
Etiketler: ŞEHİTLERİMİZE, Kalben, Hüzünlendik,
Haber Yazılımı