Haber Detayı
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 17:04 Bu haber 1348 kez okundu
 
Yıldız Derneği Genel Başkanı Çeke’den Ramazan Bayramı Mesajı
Yıldız Derneği Genel Başkanı Celal Çeke, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayarak hep birlikte sağlık ve sevgi ile kucaklaşacağımız nice bayramlar olması temennilerinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Yıldız Derneği Genel Başkanı Çeke’den Ramazan Bayramı Mesajı

                                           

 

 

Yıldız Derneği Genel Başkanı Celal Çeke, yayımladığı kutlama mesajında şunları aktardı:

 

Başı Rahmet, ortası mağfiret, sonu kurtuluş olan Ramazan ayını geride bırakarak, birlik, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin pekiştiği küskünlerin barıştığı, umutların filizlendiği bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan ölümcül salgına ilişkin alınan tedbir ve önlemler nedeniyle evlerimizde geçireceğimiz bir bayram olduğunu belirten Başkan Çeke mesajını şu sözlerle sürdürdü:

 

''Bu yıl insanlığı tehdit eden pandemi dolayından geçmiş bayramlardan farklı olarak akraba, eş, dost ziyaretlerinden uzak bir bayramı idrak edeceğiz. Ancak tedbirler kapsamında alınan sosyal mesafe kalplerimizdeki duygularımıza engel olmamalıdır.  Büyüklerimizi arayıp bayramlarını kutlamalı, bayram geleneğini ve değerlerini çocuklarımıza anlatarak bayramın mutluluğunu evimizden yok etmemeliyiz.

 

İnşallah mübarek Ramazan ayından sonra gelen bu bayram İslam aleminde sağlık ve huzur ortamının oluşmasına vesile olur. Zulüm gören, sıkıntı çeken Müslüman kardeşlerimizin feraha ulaşmasına, kurtuluşuna vesile olur.'' Dileklerinde bulundu.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı