Haber Detayı
23 Ekim 2017 - Pazartesi 13:28
 
Atakent'te kilitli parke seferberliği
Karaköprü Belediyesi tarafından Atakent mahallesinde yollar kilitli parkeyle döşeniyor. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli çalışmaları incelerken, vatandaşların kışın çamurdan etkilenmemesi için çalıştıklarını söyledi.
YEREL Haberi
Atakent'te kilitli parke seferberliği

Karaköprü Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Ekipler ilçede yapılaşmanın arttığı ve gelişen Atakent mahallesinde vatandaşların kış aylarında sorun yaşamaması için adeta kilitli parke seferberliği başlattı.

 

Atakent mahallesindeki çalışmaları yerinde inceleyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Atakent mahallesinde yeni yollar açtıklarını ve açılan yollarda kilitli parke döşeyerek vatandaşların çamurlu yollarda yürümelerini engellediklerini dile getirdi.

 

Başkan Baydilli, "İlçemizde muhtelif yerlerde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Atakent'te de ekiplerimiz kış hazırlığı olarak kilitli parke döşüyor. Bize ait olan ve altyapısı biten tüm yollarda kilitli parke döşüyoruz. Tüm mahallelerimizde ekiplerimiz özverili bir şekilde durmadan yorulmadan çalışıyor. Program dahilinde tüm mahallelerimizde ihtiyaç olan yerlerde yeni yollar açacağız ve alt yapısı biten yollarda kilitli parke döşeyeceğiz. Özverili çalışmalarından dolayı Fen İşleri ekiplerimize teşekkür ediyorum, yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

 

Başkan Baydilli kış aylarından önce daha fazla yolun kilitli parkeyle döşenerek çamurdan kurtarılması için ekiplere çalışmaların hızlandırılması talimatı verdi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı