Yazı Detayı
13 Ekim 2021 - Çarşamba 15:33
 
Hata
M. Şükrü Çadırcı
urfasonhaber@gmail.com
 
 

Sezona Gürses Kılıç hocanın yaptığı transferlerle giren ve iyide başlangıç yapan Urfa spor sebebini bilmediğimiz bir nedenle Gürses Kılıç hocayla yollarını ayırdı ve sihir bozuldu. Son üç maçta görüldü ki hoca değişikliği takıma ve taraftara yaramamış Kırklareli deplasmanı beraberliği iç saha Pazar spor mağlubiyeti ve Amed spor karşısında 2- 0 dan zar zor beraberlik alınması işlerin iyi gitmediğini bizlere gösterdi. Geçen Pazar spor maçında takımın sahada varlığıyla yokluğu belli değildi. Sahada bireysel olarakta takım olarakta kenar yönetimi olarakta hiç bir varlık göremedik. Nitekim son dakikada atamayana atarlar misali Pazar spor cezayı kesti ve Urfa sporu hem de 1000 bin taraftarın önünde ilk mağlubiyeti tattırdı

 

90 dakika takımı destekleyen taraftar maç sonunda hoca ve yönetim aleyhine tezahürat yaptı ve bence haklıydılar. Çünkü çok iyi başlangıç yapan takıma sanki görünmeyen bir el her şeyi altüst etmişti

 

Taraftarın takıma güveni yok, hocaya güveni yok ama Urfa spor sevdasına maçlara gelip takımlarını 90 dakika destekliyorlar.

 

Yönetimin bir an evvel bu sıkıntıyı çözmesi ve takımı eski günlere geri getirmelidir. Taraftarın takıma güvenmesini sağlamalıdır. Bu takımın şampiyonluğa oynadığı unutulmamalıdır. Çünkü parola bu sene o seneydi ve bütün taraftarların beklentisi şampiyonluktu.

 

Aslında mademki Gürses Kılıç hocayla yollar ayrıldı. O zaman daha iddialı bir hocayla anlaşılabilirdi. Boşta olan bir dolu hoca vardı. Serdar hocayı tanımamakla birlikte sanki bu işi bitirebileceği bana da çok inandırıcı gelmiyor. İnşallah yanılırım!

 

Ama bildiğim bir şey varsa bu sezon bu hocayla bitmeyecek gibi. Bence yönetim şimdiden çok daha iddialı bir hoca arayışına girmesi gerekebilir.

 

Şampiyonluk yolunda Urfa sporumuza başarılar diliyorum.

 

Kalın sağlıcakla

 

 
Etiketler: Hata,
Yorumlar
Haber Yazılımı