Haber Detayı
29 Ağustos 2019 - Perşembe 10:21 Bu haber 1009 kez okundu
 
Yol çalışmaları için hız talimatı verdi
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla çalışmalara hız verdi.
YAŞAM Haberi
Yol çalışmaları için hız talimatı verdi

Görenler kırsal mahallesinde devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Mehmet Kuş, çalışmaların hız kazanması talimatını verdi. Mahalle sakinleriyle de bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Başkan Kuş, ilçe halkının her zaman hizmetinde olacaklarını belirtti.

 

Çalışmaları takip eden Başkan Kuş mahallede yaptığı açıklamada,” Kırsal mahalle çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor. Görenler kırsalınızdayız. Buradaki çalışmaları yerinde incelemeye geldik ve arkadaşlarımız hummalı bir şekilde çalışıyorlar. Şuanda 2 şantiyemiz aktif olarak çalışıyor ve İnşallah 3. Şantiyemiz Keskin mahallemizde başlayacak. Diğer şantiyelerimiz Payamlı Nahyası Olukyalın’da hizmetine devam ediyor. Ekiplerimizin tamamı Eyyübiyeli kardeşlerimizin hizmetinde. Hedefimiz kışa girmeden bütün kırsal mahallelerimizdeki sıkıntıları gidermektir” dedi.

 

Görenler Mahalle sakinleri Başkan Kuş’a teşekkür ederek, “Buralar bataklıktı. 5 yıldır hizmet görmüyorduk. Başkan Kuş, Bizi bu bataklıktan kurtardı, yollarımızı yaptı. Allah bin kere kendisinden razı olsun” dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı