Haber Detayı
01 Mayıs 2020 - Cuma 00:27 Bu haber 4959 kez okundu
 
Üniversite’ye Urfalı Rektör Yardımcısı
Harran Üniversitesi’nde yeni Rektör Yardımcısı ataması gerçekleşti.
EĞİTİM Haberi
Üniversite’ye Urfalı Rektör Yardımcısı

Gerçekleşen atamayla Harran Üniversitesi eski Genel Sekreteri Prof. Dr. M. Tahir Güllüoğlu, Rektör Yardımcılığı görevine getirildi.

 

Daha önceden Harran Üniversitesi Genel Sekreterliği görevinde bulunmuş olan Prof.Dr Güllüoğlu Genel Sekreterlik görevini kendi isteğiyle bırakarak Harran Üniversitesi Elektrik- Elektronik Bölümünde Öğretim görevlisi ve Bölüm Başkanlığı olarak görevine devam etti.

 

Hemşerimiz, Urfa’mızın yetiştirdiği bir değer olan, Harran Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde Öğretim Üyesi, Bölüm Başkanlığı ve daha önce Üniversite Genel Sekreterliği görevlerinde bulunan Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı olarak atandı, duruşuyla, bilgi ve becerisiyle Üniversitemize büyük katkılar sağlayacağına inandığımız Hocamızı tebrik eder bu birikimli insanın Üniversitemize en güzel hizmetleri sunacağına inanıyoruz. Bu hizmet yolunun açılmasına vesile olan Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Sabri Çelik'e de teşekkür dileklerimizi Sunarız.

 

Urfa’mızın kurtuluş savaşında Büyük emekleri bulunan 12'lerden Güllü Ailesinin bireylerinden biri olan Prof. Dr Güllüoğlu evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Bizde Urfa Son Haber ailesi olarak Rektör Yardımcılığı görevine ataması yapılan Prof. Dr Mehmet Tahir Güllüoğlu hocamıza memleketimize ve üniversitemize üstün gayretleriyle yeni bir ivme kazandırması temennisiyle görevinde başarılar diliyoruz.

 

Haber : Aysel KIRIŞAN

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı