Haber Detayı
29 Nisan 2020 - Çarşamba 12:29 Bu haber 1757 kez okundu
 
Ülkem Partisinden Sosyal Destek
Son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüs salgını tedbirleri kapsamında Ülkem Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı da alınan tedbirler kapsamında vatandaşa maske dağıtımı yaptı.
GÜNDEM Haberi
Ülkem Partisinden Sosyal Destek

Konu ile ilgili yazılı bir açıklama yapan Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak, Ülkemizin geçtiği bu zor süreci elbirliği ile atlatıp Corona illetinden birlikte başaracağımıza dikkat çekti.

 

 

Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa İl Başkanı Toprak;’’ Hepimizin bildiği gibi başta dünya olmak üzere ülkemiz de Covid-19 adıyla bilinen Corona virüs illeti musallat olmuş durumda. Başta devletimizin almış olduğu tedbir olmak üzere toplumun her ferdi Covid-19 ile mücadelede etkili rol oynuyor. Bizde Ülkem Partisi olarak sosyal sorumluluk gereği bu mücadeleye katkı sağlamak adına 5 bin adet tıbbi maskeyi vatandaşlarımıza ve açık olan esnaflarımıza dağıttık. Yukarıda belirttiğim üzere bu illeti toplumun her bireyi her kesimi ile el ele vererek devletimizin uyguladığı gerek sokağa çıkma yasağı gerekse sosyal mesafeyi koruma ve gerekmedikçe sokağa çıkmamayı da birlikte atlatacağız’’. Diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı