Haber Detayı
15 Temmuz 2021 - Perşembe 16:36
 
Tanal ve Beyazgül Cephesinde Tansiyon Giderek Yükseliyor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile milletvekili Mahmut Tanal arasında sosyal medyada yaşanan tartışma karşılıklı olarak devam ediyor. Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa milletvekili Zemzem Gülender Açanal’a tepki gösteren Tanal’a “Ne yapmak istiyor” dedi. Tanal, geçtiğimiz yıl Şanlıurfa’ya gelen Alişan ve Demet Akalın ile yanıt verdi.
SİYASET Haberi
Tanal ve Beyazgül Cephesinde Tansiyon Giderek Yükseliyor

CHP milletvekili Tanal’ın, mecliste turizmle ilgili konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal’a tepkisinin yankıları sürüyor. Gündemde yerini alan tartışmaya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de dahil oldu.

 

“TANAL NE YAPMAK İSTİYOR?”

 

Beyazgül, sosyal medya üzerinden “Gazi Meclisimizde medeniyet ve tarihin başkenti Şanlıurfa'yı anlatan Milletvekilimiz @gulenderacanal Hanımefendi’ye teşekkür ediyorum. Turizm mevsiminin açıldığı ve otellerimizde doluluk oranın 95'e ulaştığı, memnuniyetin zirvede olduğu bu dönemde @MTanal (Mahmut Tanal) ne yapmak istiyor?” dedi. Tanal’dan yanıt yine gecikmedi.

 

TANAL: ŞANLIURFA’NIN TURİZMİNE NE KATKIN OLDU?

 

Beyazgül’e, geçtiğimiz yıl Şanlıurfa’ya gelen şarkıcı Alişan ve Demet Akalın’ı hatırlatan Tanal’ın yanıtı “Fotoğraf çektirebilmek için ağırladığın Demet Akalın ve Alişan’a korona yasağında ziyafet sofrası hazırlatmak dışında Şanlıurfa’nın tanıtımına, turizmine ne katkın oldu Zeynel başkan? Köstebek yuvasına dönen yollarla mı, çamurlu suyla mı turist çekeceksin?” şeklinde oldu.

 

“HAYALLERİN BİLE YETİŞMEZ”

 

Sosyal medyadan yanıt veren Tanal, şu ifadelere yer verdi: “Bu arada benimle yaşadığın her polemikte hedef aldığın Başkanlarımız Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın icraatlarına, projelerine hayallerin bile yetişmez Zeynel başkan! Sen var git Erdoğan'ın il programlarını öğren, belki bu sefer korumalarca iteklenmeden aynı kareye girersin!”

 

Beyazgül ve Tanal, bir süredir sosyal medya üzerinden zaman zaman karşılıklı tartışıyor.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı