Haber Detayı
28 Ocak 2021 - Perşembe 00:44 Bu haber 1436 kez okundu
 
Şehit ve Gazi Aileleri Derneği İlk Şubesini Ceylanpınar’da Açtı
Şanlıurfa Şehit ve Gazi Yakınları Dernek Başkanı Bekir Kılcı öncülüğünde Ceylanpınar Gazi ve Şehit Aileleri Derneği açılışı yapıldı.
GÜNDEM Haberi
Şehit ve Gazi Aileleri Derneği İlk Şubesini Ceylanpınar’da Açtı

Şanlıurfa Şehit ve Gazi Yakınları Dernek Başkanı Bekir Kılcı öncülüğünde Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleşen Ceylanpınar Gazi ve Şehit Aileleri Derneği açılışına Şanlıurfa Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Bekir Kılcı, Şanlıurfa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Şanlıurfa İl Kadın kolları başkanı Pınar Cuvanlıoğlu, Ceylanpınar İlçe Başkanı İsmail Demir ve Sendika başkanlarından Emrullah Çiftçi’nin yanı sıra Şehit aileleri, Gazi ve Gazi aileleri katılım sağladı.

 

 

Açılış sonrası konuşma yapan Şanlıurfa Şehit ve Gazi Yakınları Dernek Başkanı Bekir Kılcı,’’ Ceylanpınar şubemizin açılışını yapıp bir hizmeti hayata geçirmenin huzurunu veren Rabbime şükürler olsun’’ diyerek açıklamasına şu sözlerle devam etti.

 

‘’Şehit Aileleri ve Gazilerimizin yanında olduğumuzu bazen gönüllü çalışmalara katılarak, bazen bir selam, her hangi bir yardım..; Bir olmak, birlik olmak güzel bir duygudur. Bir mektup bile dünyalara değer bazen…

 

Ülke olarak sahip olduğumuz kalıcı her ne varsa; Şehit ve Gazilerimizin fedakarlık ve Kahramanlıklarındandır.

 

Bu nedenle onları ve ailelerini unutmayalım unutturmayalım.’’ İfadelerine değindi.

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı