Haber Detayı
22 Mart 2018 - Perşembe 10:13 Bu haber 2391 kez okundu
 
Şanlıurfalı Kadir Kaçar Çeyrek Finalde
Şanlıurfalı genç, vodafone’un onlıne müzik yarışması’nda en iyi 30 ses arasında yer aldı.
MAGAZİN Haberi
Şanlıurfalı Kadir Kaçar Çeyrek Finalde

Vodafone FreeZone tarafından Türkiye’nin yeni genç sesini seçmek üzere başlatılan “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”nda ön eleme sonuçları belli oldu. Tarık Sezer ve ekibinin belirlediği 30 isim arasında Şanlıurfalı Kadir Kaçar da yer aldı. Kaçar, 24-25 Mart’ta Vodafone FreeZone Stüdyo’da düzenlenecek çeyrek final çekimlerine katılacak. Tüm performanslar, 28 Mart’ta acunn.com/freezonesonses web sitesinde oylamaya açılacak.

22 Mart 2018 – Gençleri her alanda müzikle buluşturmayı hedefleyen Vodafone FreeZone’un Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek amacıyla başlattığı “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”nda ön elemeler tamamlandı. Tarık Sezer ve ekibinin seçtiği en iyi 30 genç ses arasında Şanlıurfalı Kadir Kaçar da yer aldı. Kaçar, 24-25 Mart’ta çeyrek final mücadelesi için Vodafone FreeZone Stüdyo’da Tarık Sezer koçluğunda bir performans gerçekleştirecek. Tüm performanslar, 28 Mart’ta acunn.com/freezonesonses’te oylamaya açılacak.

 

Çeyrek Final’de 15 genç yarı finalist belirlenecek

Yarışmanın ikinci adımı olan Çeyrek Final’de gençler FreeZone Stüdyo’da Tarık Sezer’den koçluk alacak ve performanslarını sergileyecek. Bu performanslardan çıkacak videolar, Acunn.com/freezonesonses ve Vodafone FreeZone YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak. Acunn.com/freezonesonses web sitesi üzerinden yapılacak halk ve jüri oylamasıyla 15 genç yarı finalist belirlenecek.

Yarı Final’de 5 genç finalist seçilecek

Yarışmanın üçüncü adımı Yarı Final’de genç yarışmacılar, yarışmanın jürileri olan Gökhan Türkmen ve Simge’den koçluk alacak ve FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek. Gençlerin performans videoları ve jürilerin yarışmacılarla ilgili yorum videoları Acunn.com/freezonesonses ve Vodafone FreeZone YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak. Acunn.com/freezonesonses web sitesi üzerinden yapılacak halk ve jüri oylamasıyla 5 genç finalist belirlenecek.

 

Birinciye single çıkarma şansı verilecek

Yarışmanın dördüncü ve son adımı ise Büyük Final olacak. Yarışmanın jürileri Gökhan Türkmen ve Simge’nin katılımıyla gerçekleştirilecek canlı yayında genç finalistler FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek. Canlı yayın esnasında yapılacak halk oylaması ile bir kişi birinci olarak hem Türkiye’nin genç sesi olacak, hem de single çıkarma şansı yakalayacak.

“FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması” hakkında ayrıntılı bilgi için www.acunn.com/freezonesonses adresi ziyaret edilebilir.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı