Haber Detayı
25 Haziran 2018 - Pazartesi 12:50 Bu haber 2740 kez okundu
 
Şanlıurfa tercihini istikrardan yana kullandı
Ak Parti Şanlıurfa il Başkanı Bahattin Yıldız yaptığı açıklamada Urfalıların tercihini istikrardan yana kullandığını belirtti.
SİYASET Haberi
Şanlıurfa tercihini istikrardan yana kullandı

Ak Parti Şanlıurfa il Başkanı Bahattin Yıldız 24 Haziran seçimleri ile ilgili yaptığı yazılı  açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Şanlıurfa  Halkı tercihini istikrardan yana kullanarak Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’la devam karar vermiştir. Vatandaşlarımız oynan oyunun farkına vararak Cumhur ittifakı Başkan Adayı, genel başkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’a ve partisi Ak Partiye sahip çıkmıştır. Seçim sürecinde  Tüm teşkilatlarımızla durmadan yorulmadan sahada olduk merkezde, kırsalda tüm mahallelerimizi  ilçelerimizi, köylerimizi gezerek çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmadık. Seçim sürecine girdiğimiz günden 24 Haziran gününe kadar bir çok algı operasyonuna rağmen Halkımız sağduyuyu elden bırakmayarak huzuru bozmak isteyenlere fırsat vermemiştir.

 

Şanlıurfa Halkı liderimiz Sn.Recep Tayyip Erdoğan’a Başkanlık yolunda en güçlü şekilde destek vererek Liderimiz Sn.Erdoğan’ı yalnız bırakmamıştır halkımıza desteklerinden dolayı minnetlerimi sunuyorum. Ben bu vesileyle Yeni dönemin hayırlara vesile olmasını,ayrıca Yeni dönemin seçilen milletvekillerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

Seçim sürecinde gece gündüz sahada çalışan partimizin Milletvekili adaylarına, Belediye Başkanlarımıza, Meclis üyelerimize, İl yönetim kurulu üyelerimize, Kadın ve gençlik kollarımıza,tüm teşkilat mensuplarımıza, seçimlerin huzur ortamında yapılmasına büyük gayret gösteren güvenlik güçlerimize, Basın mensuplarına ve en önemlisi 16 yıldır Partimize istikrara sahip  çıkan tüm halkımıza yürekten teşekkür eder,yeni dönemin Ülkemiz ve ilimiz açısından hayırlı uğurlu olmasını dilerim." 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı