Haber Detayı
30 Eylül 2020 - Çarşamba 15:13
 
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Heyecanlı Ödül Töreni
Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek yetenek yarışmalarının ödül töreni Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.
EĞİTİM Haberi
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Heyecanlı Ödül Töreni

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yapılan Bu yıl 10'uncusu düzenlenen Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek yetenek yarışmasının ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri,  Okul Müdürleri, öğrenciler ve veliler ile jüri üyeleri katıldı. 

 

 

Programın açış konuşmasını yapan Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, Yeşilay'ın bu günkü çalışmalarından bahsetti. Çelik, tarihe altın harflerle ismini yazdıran gençlere örnek olacak genç ecdadımız var diyerek, gençlerin tuzaklara düşmemesi için Yeşilay ile birlikte onlara sahip çıkmamız gerektiğini söyledi. Çelik yarışmadan dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Milli Eğitim Bakanlığı'na, Yeşilay Genel Başkanına, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’e, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'e, yarışmaya katkı sunan öğretmenlere, okul müdürlerine, öğrencilere teşekkür etti. İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer de yaptığı konuşmada öğrencilerin ve gençlerin sağlıklı yaşamaları sağlıklı beslenmeleri ve bilimde sanatta belli bir yere gelmesi için gereken tüm çalışmaları yaptıklarını söyledi.  Müdür Yapıcıer bu gençler geleceğimizin teminatı yöneticilerimizdir dedi. Biz Şanlıurfa'ya geldiğimiz günden beri Şanlıurfa gençleri ve öğrencileri için çalışıyoruz dedi.

 

 

Basın mensuplarının da yoğun ilgi gösterdiği programda Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik basın mensuplarına ayrıca teşekkür etti. Konuşmaların ardından Görsel Eserler İlkokul İl birincisi Ahmet Doğaç Topaloğlu, Görsel Eserler Ortaokul İl Birincisi Müslüm Şen, Görsel Eserler Lise İl Birincisi Emine Atmaca, Edebi Eserler İlkokul İl Birincisi Gülcan Çebel, Edebi Eserler Ortaokulu İl Birincisi Elif Nur Sarı, Edebi Lise İl Birincisi Hatice Yetim ödüllerini Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'in elinden aldılar.

 

 

Plaket takvimlerinin ardından program sona erdi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı