Haber Detayı
07 Nisan 2020 - Salı 18:52 Bu haber 475 kez okundu
 
Salgınla Mücadelenin Bu Kez Adresi Ahmet Yesevi
Haliliye Belediyesi, Koronavirüs salgınının Türkiye’de görülmesi ile birlikte başlattığı korunma tedbirlerini aralıksız sürdürüyor. İlçe genlinde aynı hassasiyetle çalışan ekipler bu kez Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan cadde ve sokakları deterjanlı köpüklü su ile yıkayarak dezenfekte etti.
GÜNDEM Haberi
Salgınla Mücadelenin Bu Kez Adresi Ahmet Yesevi

Haliliye Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan ölümcül yeni tür Koronavirüs (COVID-19) salgınından korunma tedbirleri kapsamında hummalı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Belediyenin her biriminde tedbir çerçevesinde faaliyetler yürütülürken, temizlik ve dezenfektasyon ekipleri ise Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan cadde ve sokakları deterjanlı köpüklü su ile yıkayarak dezenfekte etti.

 

Haliliye Belediyesi tarafından yapılan hizmetler takdir toplamamaya devam ederken, Ahmet Yesevi mahalle sakinleri yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Öte yandan salgınla mücadele kapsamında Haliliye Belediyesinin ilgili tüm birimleri seferberlik ruhu ile çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı