Haber Detayı
07 Mayıs 2021 - Cuma 12:24
 
PDFK’ den Şanlıurfa spor ve Karaköprü Belediyespor’a Ceza
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 06.05.2021 tarih ve 73 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar doğrultusunda Şanlıurfa spor ve Karbel Karaköprü Belediyespor’a ceza yağdı.
SPOR Haberi
PDFK’ den Şanlıurfa spor ve Karaköprü Belediyespor’a Ceza

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 06.05.2021 tarih ve 73 sayılı toplantısında Şanlıurfa spor ve Karbel Karaköprü Belediye spor için almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

 

ŞANLIURFASPOR Kulübünün, 02.05.2021 tarihinde oynanan ŞANLIURFASPOR-NİĞDE ANADOLU FK Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, protokol tribününe talimatta belirlenen sayıdan fazla kişinin alınmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)

 

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR-DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR Misli.com 3. Lig 4. Grup müsabakasında, mensubunun neden olduğu saha olayları nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

 

Aynı müsabakada KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR Kulübünün, tribünlere usulsüz seyirci alınmasından dolayı 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu)

 

Aynı müsabakada KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR Kulübünün, protokol tribününde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

 

Aynı müsabakada KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR Kulübü görevlisi BEDİR ÇELİK'in, protokol tribününe girebilecek kişilerden olmamasına rağmen akredite edilmediği protokol tribününe ve yeşil zemine girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

 

Aynı müsabakada KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR Kulübü görevlisi BEDİR ÇELİK'in, sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 15 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı