Haber Detayı
26 Ekim 2019 - Cumartesi 13:55 Bu haber 2134 kez okundu
 
Muhtarlık açılışı alay konusu oldu
Geçtiğimiz günlerde Karaköprü Belediyesi tarafından Seyrantepe Mahalle Muhtarlığı’nın yapımı tamamlandı. Muhtarlığın açılışı sosyal medyada alay konusu haline oldu.
GÜNDEM Haberi
Muhtarlık açılışı alay konusu oldu

Karaköprü Belediyesi tarafından Seyrantepe Mahalle Muhtarlığı’nın yapımı tamamlanarak hizmete açıldı. Muhtarlığın açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Seyrantepe Mahalle Muhtarı Veysi Demir ve vatandaşlar katılmıştı.

 

Muhtarlığın açılış kurdelesini kesen siyasi liderlerin yer aldığı fotoğrafı paylaşan Saadet Partisi il Başkanı Mustafa Yanmaz, fotoğraf üstüne ‘Asrın Projesi!’ başlığıyla sosyal medya hesabından paylaştı. Yanmaz’ın paylaşımına kısa sürede onlarca yorum yapıldı ve takipçiler tarafından gönderi paylaşılarak gündem haline geldi.  Yanmaz, söz konusu paylaşımının devamında “ŞANLIURFA’YA ÇAĞ ATLATACAK MUHTEŞEM KADRO!!!” diyerek Muhtarlık binası açılışını takipçileriyle paylaştı.

 

Başkan Yanmaz’ın sosyal medya’daki paylaşımına gelen yorumlardan bazıları ise şöyle;

Mehmet Küçük: Şanlıurfa’nın büyük projesi yakışır

Ahmet Döngör:  Bakan olmadan nasıl açmışlar

Nese Tanal: Başkanım,neden kıskanıyorsunuz? Dünya'da böyle bir hizmet ve görüntü görebilir misiniz? Tabi ki hayır, bu sadece Urfa'nın ÇALIŞKAN BELEDİYE BAŞKANLARINA HAS OLAN BİR OLA...

Mahmut Akbulut: Ne büyük hizmet ve zafer... Suphi Filiz: üç beş oy hesabı.

Ramazan Güner: Urfa’mızın uzay cağına geçişinin ön ayakları olacak bu çalışmaya imza artıkları için yetkilere en kalbi duygularımla teşekkürlerimi arz ediyorum. Iyiki varsınız...”


Kaynak: Urfa Değişim Gazetesi

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı