Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 23:53 Bu haber 1237 kez okundu
 
Mahmut Tuncer’in “Bakkal Amca”sı yeniden Hayat Buluyor
Çizgi karakter Kukuli, ünlü türkücü MahmutTuncer’in 90’lı yıllara damga vuran şarkısı Bakkal Amca’yı yeniden yorumladı.Yayınlandığı andan itibaren Youtube’ta yoğun ilgi gören videonun yapımı Fauna Entertainment’a ait…
YAŞAM Haberi
Mahmut Tuncer’in “Bakkal Amca”sı yeniden Hayat Buluyor

Yeni nesil çocuklara geçmişin unutulmaz şarkılarını hatırlatan ve ezberleten yaramaz maymun Kukuli, bu kez MahmutTuncer’in efsane şarkısı Bakkal Amca’yı yorumluyor.

Videoları dünyanın birçok yerinde milyonlar tarafından izlenen ve şarkıları her yaştan kişinin ezberinde olan Kukuli, Bakkal Amca’nın yeni bir versiyonu ile takipçilerinin karşısına çıkıyor. Türk pop müziğinin usta sanatçısı BarışManço’nun en popüler şarkılarından Arkadaşım Eşek’e özel videosu ile 100 milyonu aşan görüntüleme alan Kukuli, Bakkal Amca ile iddiasını sürdürüyor. Şarkıda çocuklara farklı birçok meslek grubunu da anlatan Kukuli, ünlü türkücü Mahmut Tuncer’in Bakkal Amcasını günümüz çocuklarına ezberletecek.

 

Esprili sözleri ile bir dönem 7’den 70’e herkesin dilinde olan Bakkal Amca’nın Kukuli versiyonu, yaramaz maymunun en sevilen videoları arasındaki yerini almaya hazırlanıyor.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı