Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 13:23 Bu haber 1105 kez okundu
 
Karaköprü’de Kısıtlamalarda Yollarda Sıkı Denetim…
Covid-19 salgını ile mücadelede alınan tedbirler ve önlemler kapsamında hayata geçirilen hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında Karaköprü’de yollarda denetim sıkı tutuluyor...
GÜNDEM Haberi
Karaköprü’de Kısıtlamalarda Yollarda Sıkı Denetim…

 

Halil DÖNMEZLER/ KARAKÖPRÜ- Koronavirüs salgını ile savaştığımız bu günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulunun aldığı kararlar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda uygulanan tedbir ve önlemler kapsamında alınan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında Şanlıurfa merkeze bağlı Karaköprü ilçesinde Emniyet güçleri kısıtlamalar esnasında birçok noktada denetimlerini aralıksız ve sıkı bir şekilde devam ediyor.

 

 

Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Karaköprü Fuar kavşağında oluşturulan denetim noktasında Emniyet güçleri tarafından araçlar kontrol ediliyor.

 

 

Karaköprü Fuar kavşağında Emniyet güçleri huzur ve güvenlik için sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle tam gün uygulanan kısıtlama sebebiyle, trafiğe çıkan araçlar tek tek denetlenerek sıkı bir kontrolden geçirilmeye devam ediyor.

 

HABER: HALİL DÖNMEZLER

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı