Haber Detayı
01 Mayıs 2020 - Cuma 18:02 Bu haber 246 kez okundu
 
Karaköprü Belediyespor Tesisleri İlaçlandı
Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor Tesisleri, Kulüp Başkanı Ahmet Kenan Kayral ile Genel Sayman ve Başkan Yardımcısı Mehmet Nimetoğlu kontrolünde ilaçlandı.
GÜNDEM Haberi
Karaköprü Belediyespor Tesisleri İlaçlandı

İnsan sağlığı olmazsa olmaz hassasiyetimizdir

 

Şanlıurfa Belediyelerinin il genelinde vatandaşların araçlarını bile ücretsiz dezenfekte ettiklerini belirten Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Kenan Kayral, “Coronavirüs illeti nedeniyle ömür boyu maçlar tatil edecek değil. Zaten virüsten en fazla etkilenen Avrupa ülkelerinde bile maçların oynanması için hazırlıklar planlanıyor. Bizde futbolcularımızın ve çalışanlarımızın bir arada bulundukları, yattıkları, yemek yedikleri, dinlendikleri, yıkandıkları ve temizlendikleri hatta zaman zaman gezindikleri her alanı en ücra köşesine kadar ilaçlattık. Futbolcularımız, çalışanlarımız bizim için çok kıymetlidir. Özellikle insan sağlığı olmazsa olmaz hassasiyetimizdir. Onun için elimizden geleni esirgemeyiz. İlaçlama konusunda talebimizi reddetmeyip bizlere yardımcı olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve ilaçlama ekibine candan teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Futbolcularımız geldiklerinde rahat ve huzur içinde hareket edebilirler

 

İlaçlama ekibini gönderip tesisleri ilaçlamalarına yardımcı olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Av. Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ettiklerini belirten Genel Sayman ve Başkan Yardımcısı Mehmet Nimetoğlu ise, “Turizm Bakanımızın geçtiğimiz günlerde yaptıkları açıklamaya göre Mayıs ayı sonlarına doğru ilk turizm kafilesi ülkemize gelebilir. Coronavirüsten en az etkilenen illerden biri olan Peygamberler şehri Şanlıurfa’mıza da özellikle Göbeklitepe’yi, Hz.İbrahim Peygamberin doğduğu mağara ve ateşe atıldığı Halilürrahman Gölünü (Balıklıgöl), Hz. Eyyüp Peygamberin Sabır mağarasını ve Eyyüp Nebi beldesindeki kabirlerini görmek için turistler gelebilir. Öyleyse maçlar da oynanmaya başlanabilir diye düşünerek hazırlıklarımızı yapıyoruz. Önce temizlik ve insan sağlığı düşüncesiyle Belediyespor Futbol tesisimizi ilaçlattık. Futbolcularımız geldiklerinde rahat ve huzur içinde hareket edebilirler” dedi.

 

Emeği geçen herkese teşekkürler

 

Karaköprü Belediyespor Kulüp Müdürü Yılmaz Mızraklı da, Tesislerinin tamamının ilaçlanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başta ilaçlamayı yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve ilaçlama ekibine, Kulüp Başkanı Ahmet Kenan Kayral ve Yönetim Kurulu üyelerine ve emeği geçen herkese emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı