Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 12:38 Bu haber 3711 kez okundu
 
Jolly Tur’dan Göbeklitepe, Halfeti ve Harran reklamı
Daha önce Çin’den Türkiye Pazarına giriş yapan Huawei harika bir Halfeti reklamı ile ilimizin tanıtımında önemli rol oynadı. Huawei’den sonra gezi turları düzenleyen Jolly şirketi Şanlıurfa’dan Göbeklitepe, Harran ve Halfeti’nin reklamlarını yayınlamaya başladı.
TURİZM Haberi
Jolly Tur’dan Göbeklitepe, Halfeti ve Harran reklamı

Şanlıurfa'nın tarihi ve turistik güzellikleri olan Halfeti, Göbeklitepe ve Harran'ın, Jolly Tur tarafından reklamlarında kullanılması vatandaşların dikkatini çekerken, hazırlanan reklamlar bölgenin tanıtımına katkısı olacak

 

Çin’in dev telefon üreticisi yeni çıkardığı Huwaei P Smart 2019 telefonuyla çekilen karelerde Saklı Cennet’te sulara gömülen minarenin fotoğraflandığı kareleri paylaşırken, Jolly Tur ise Halfeti’yi tekne turları ile gezmenin verdiği heyecanı yaşatmak için turistleri Urfa’ya davet etti.

Jolly’den Göbeklitepe reklamı

2019 Yılı’nın Göbeklitepe yılı ilan edilmesiyle beraber, Göbeklitepe birçok turizm şirketinin ilgi odağı haline gelmeye başladı. Jolly’nin yeni reklamı ile Göbeklitepe’ye tur seferlerinin artacağı gözüküyor.

Halfeti ve Harran reklamları

Tarihi ve turistik değerleriyle Türkiye'nin en özel şehirlerinden biri konumunda yer alan Şanlıurfa’da, turizm merkezleri arasında bulunan Halfeti ve Harran turizm firmalarının ilgi odağı haline geldi. Jolly tanıtım filmlerinde Halfeti ve Harran’a da yer verdi.

 

Halfeti’ye turlar arttı

Ak Parti Halfeti Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak, Halfeti’ye turların arttığını belirterek sosyal medya’da Jolly Tur’a teşekkür ederek şu mesajı paylaştı: “ Jolly Tur’un ilçemiz için yaptığı reklam filmi için teşekkür ederim; göreve başladığımız ilk yıl 2016 ‘da haftada 20 otobüs ilçemize gelirken 2018’de ilçemize sezonda haftada 60 tur otobüsü giriş yapmıştır; Halfeti’yi turizm cenneti yapmak için çalışacağız”

Urfa Değişim Gazetesi / Mehmet Halhalli

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı