Haber Detayı
15 Haziran 2020 - Pazartesi 11:32 Bu haber 723 kez okundu
 
Jandarma’nın 181. Yılı Kutlu Olsun
Gelecek Partisi Viranşehir İlçe Başkanı Mehmet Koşar, Jandarmanın 181’inci Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı. Gelecek Partisi Viranşehir İlçe Başkanı Mehmet Koşar , Türk Jandarması kurulduğu günden bugüne her zaman devletinin ve vatandaşının yanında olmuştur. Alınan her türlü kararın uygulanmasında aktif rol almış ve alanda yakinen uygulayıcısı olmuştur.
GÜNDEM Haberi
Jandarma’nın 181. Yılı Kutlu Olsun

Başkan Mehmet Koşar mesajında; Jandarma Teşkilatı sadece bölgede emniyeti sağlamak, asayiş uygulamasında güvenli hizmet yapmak, terörle mücadele etmekle yetinmedi; yakın zamanda yaşadığımız pandemi sürecinde de bulunduğu her yerde vatandaşı kucaklayan, devleti vatandaşıyla buluşturan bütün görevleri layıkıyla yerine getiren, ülkemizin gurur kaynağı bir teşkilatımızdır.

 

Özellikle Vefa Destek Gruplarının almış büyük sorumlulukta Jandarma Teşkilatı da bütün kadrolarıyla cansiperane bir şekilde görev yapmıştır. 1.5 asra yakın geçmişi olan Jandarma Teşkilatının devletin bekası, halkın güvenliği için her zaman üzerine düşen sorumluluğu layıkıyla yerine getireceği inancımız tamdır. Kuruluşunun 181.inci yıl dönümü vesilesiyle tüm Jandarma Teşkilatı personeline görevlerinde başarılar diliyorum.

 

Şehit olan Kahraman Askerlerimiz Milletimizin gönlünde yaşayacaklardır.

 

Jandarmamızın 181’inci kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı