Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 09:11 Bu haber 1678 kez okundu
 
İzol, Şanlıurfa Kadını İsterse Başarır
Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında mahalle mahalle gezen İzol kadınlar ile sohbet edip talep ve sorunlarını dinlerken diğer yandan ise 24 Haziran Seçimlerinin önemini anlatıyor.
SİYASET Haberi
İzol, Şanlıurfa Kadını İsterse Başarır

Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığında gerçekleşen teşkilat toplantısına Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Aday Güler Kama İzol, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy ve Karaköprü ilçe teşkilat üyeleri katıldı.

 

Gerçekleşen teşkilat toplantısının ardından AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol, AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçı Güven , Karaköprü İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Kılıç ve teşkilat üyeleri ile birlikte Narlı Kuyu mahallesinde, kadınlarla bir araya gelerek Kadınlara 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

 

İzol, Listeler'de Kadın Vekil Sayısını Artırmayı Hedefliyoruz

 

Şanlıurfalı kadınların istediğinde başarılı olduğunu belirten AK Aday Güler Kama İzol, "Şanlıurfa'nın kadınları ile birlikte olmaktan onu ve gurur duyuyorum. Bizleri evinizde misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Şuan listemizde 2 tane kadın vekil adayımız var ama inşallah önümüzdeki dönemde Şanlıurfa listelerinde kadın vekil sayısını artırmayı hedefliyoruz, Şanlıurfa kadını isterse başarır. Karaköprü'de kadınlarımız ile birlikte seçimi konuştuk ve Karaköprü'nün kadınları diyor ki AK Parti Karaköprü'de şahlanarak rekor kıracak tüm oylar AK Partiye ve Karaköprü'nün oy noktasında Türkiye'de rekor kırmasını umut ediyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı