Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 16:24 Bu haber 384 kez okundu
 
Hilvan’da Zehir Tacirleri Faka Bastı
Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince Hilvan Cumhuriyet Başsavcılığı ile koordineli olarak zehir tacirlerine yönelik düzenlenen operasyonla 3 şahıs gözaltına alındı.
ASAYİŞ Haberi
Hilvan’da Zehir Tacirleri Faka Bastı

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı Uyuşturucu Madde Kaçakçılığı ile her türlü kaçakçılık faaliyetlerine yönelik gereken bütün önlemleri en iyi şekilde alarak, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşaması için yürütülen çalışmalara aralıksız devam ediyor.

 

 

Hilvan Cumhuriyet Başsavcılığı ile yapılan koordineli çalışmalar sonucunda, Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı( KOM )Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından , Uyuşturucu Madde Kaçakçılığı olayları ile mücadele kapsamında, yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde; S.A., M.Y. ve M.S.A. isimli şahısların, temin etmiş oldukları uyuşturucu maddelerini, Şanlıurfa İl merkezinde gençlere satmak suretiyle gençleri uyuşturucuya özendirerek ticaretini yaptıkları bilgisinin öğrenilmesi üzerine, 13 Mayıs 2020 tarihinde, adli makamlardan alınan arama kararına istinaden, şüphelilere ait araçta yapılan arama sonucunda; aracın içerisine gizlenmiş vaziyette, bin on (1.010) adet Extacy uyuşturucu hap ele geçirilmiş olup, olaya ilişkin S.A., M.Y. ve M.S.A. isimli (3) şüpheli şahıs gözaltına alındı.

Söz konusu olay ile ilgili, S.A., M.Y. ve M.S.A. isimli (3) şüpheli şahıs, 14 Mayıs 2020 günü çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandığı bildirildi.

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı