Haber Detayı
11 Aralık 2018 - Salı 15:53 Bu haber 3382 kez okundu
 
Harran Üniversitesinde Nostaljik Film Festivali Başladı
Harran Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından, Gençlik ve Spor Bakanlığı 2018 1. çağrı döneminde kabul edilen “Şarkı Söyleyen Filmler” projesi kapsamında düzenlenen “Nostaljik Film Festivali” etkinlikleri başladı.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Harran Üniversitesinde Nostaljik Film Festivali Başladı

Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü Merkezi dersliklerde müzik dinletisi ile başlayan Nostaljik Film Festivali, sergi ve film gösterimi ile devam etti.

Etkinliğe katılan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Çiğdem, fakültenin hatıra defterine temennilerini yazdı.

Rektör Prof. Dr. Çiğdem Fakültenin hatıra defterine; “Güzel Sanatlar Fakültesince tertip edilen resim ve film gösterisi programının, gelecek nesillere örnek olmasını, Ufuk açıcı olmasını,  öğrencilerimizin duygu ve düşüncelerine katkıda bulunmasını ümit eder, çalışmaya katkı sunanların başarılarının devamını dilerim" dedi.

Prof. Dr. Recep Çiğdem daha sonra salonda bulunan öğretim görevlileri ile beraber hazırlanan pastayı keserek, programın ileriki aşamalarda öğrenciler açısından örnek teşkil etmesini temenni etti.

Fakülte tarafından programa katılan öğrenci ve davetlilere ikramlar yapıldıktan sonra etkinlikler kapsamında 4 farklı salonda film gösterimi yapıldı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı