Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 11:12 Bu haber 870 kez okundu
 
Halfeti’de uçurtma şenliği düzenlendi
Halfeti Belediyesi tarafından ilçede uçurtma şenliği düzenlendi. Çocukların coşku ve sevincine Başkan Şeref Albayrak’ta ortak oldu.
YAŞAM Haberi
Halfeti’de uçurtma şenliği düzenlendi

Halfeti Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 1. Uçurtma Şenliği etkinliğini düzenledi.

Çocuklara ücretsiz dağıtılan uçurtmalar ile gökyüzünde renkli görüntüler oluştu. Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ın katıldığı şenlik şölen havasında geçti.

Çocuklarla birlikte uçurtmayı gök yüzüne salan Başkan Albayrak ‘’Halfeti ilçemizde çocuklarımız için böyle kapsamlı bir etkinlikte bulunmaktan dolayı mutluluk duyuyorum’’ dedi. Belediye olarak yarınların teminatı çocukların daha iyi bir geleceğe sahip olması için ellerinden gelen tüm desteği vermeye hazır olduklarını bildiren Albayrak ‘’Çocuklarımızın bu sevinci görülmeye değerdi. Onlar bizim geleceğimiz, her şeyin en güzelini hak ediyorlar’’ dedi.

Etkinliğe katılan çocukların aileleri ve öğretmenleriyle sohbet eden Albayrak, şenliğe olan ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Birlik ve beraberlik içerisinde çocuklarımızın daha iyi bir şekilde yetişmesi için gereken her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Etkinliğin sonunda çocuklara çeşitli ikramlar verilerek şenlik sona erdi. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı