Haber Detayı
30 Ocak 2021 - Cumartesi 00:40 Bu haber 2029 kez okundu
 
Genç Başkan Tokmak’tan Toplu Taşıma Ücret Zammına Tepki
Saadet Partisi Gençlik Kolları Şanlıurfa İl Başkanı Muhammed Yusuf Tokmak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Koordinasyon Müdürlüğü tarafından alınan toplu taşıma ücretine zam kararına tepki gösterdi.
SİYASET Haberi
Genç Başkan Tokmak’tan Toplu Taşıma Ücret Zammına Tepki

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Koordinasyon Müdürlüğü tarafından alınan karar doğrultusunda toplu taşıma ücretlerine 1 Şubat itibariyle geçerli olmak üzere zam yapılmasının ardından tepkiler de ard arda gelmeye devam ederken bir tepkide Genç Saadet’ten geldi.

 

                          

 

Saadet Partisi Gençlik Kolları Şanlıurfa İl Başkanı Muhammed Yusuf Tokmak, tam olarak bilinen yolcu taşıma ücreti 2 TL 25 Kuruştan, indirimli tarifenin ise 1 TL 50 Kuruştan, 1 TL 75 Kuruş olarak belirlenmesine sosyal medya platformundan açıklama yaparak tepkisini dile getirdi.

 

Saadet Partisi Gençlik Kolları Şanlıurfa İl Başkanı Muhammed Yusuf Tokmak, ‘’ Şanlıurfa'mızda toplu taşımaya yapılan zam kabul edilebilir bir şey değil!

Zorlu pandemi sürecinde halkımız ekonomik bir dar boğazdayken bu yanlış karardan derhal vazgeçilmelidir!’’ İfadelerine yer verdi.

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı