Haber Detayı
14 Şubat 2019 - Perşembe 00:01 Bu haber 1485 kez okundu
 
Düger Aşiretinden Beyazgül’e Destek
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Haliliye İlçesine bağlı Kalecik kırsal mahallesinde düzenlenen toplantıya katıldı.
SİYASET Haberi
Düger Aşiretinden Beyazgül’e Destek

Kalecik Mahallesinde Düğer aşiretine mensup Mehmet Emin Ataş’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül’un yanı sıra AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız,  Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) Başkanı Av.Bekir Kan, AK Parti il başkan yardımcıları ile partililer katıldı.

 

BEYAZGÜL: DÜGER AŞİRETİNİN DESTEĞİ BİZLERİ MUTLU ETTİ

 

Her gittikleri yörede sıcak ilgi görüp, sevgiyle karşılandıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “ AK Parti Şanlıurfa İl Başkanımız Bahattin Yıldız, AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Bekir Kan ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla Kalecik kırsal mahallesinde Mehmet Emin Ataş ve ailesini ziyaret ettik. Bizlere gösterdikleri ilgi ve alakalarına teşekkür ederiz. Zaten, Düger aşiretinin her zaman bizlerin yanında olduğunu biliyoruz. Yine de ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduk. Hayır duaları ve desteklerinin her zamanki gibi devam etmesini istedik” dedi.

 

Seçim çalışmaları kapsamında merkez  ve kırsal demeden düzenlenen her toplantıya katılmaya çalıştıklarını belirten AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, “ Düğer aşiretinin kanaat önderlerinden Mehmet Emin Ataş’ın ev sahipliğinde Kalecik Mahallesinde düzenlenen toplantıya katılmaktan oldukça mutluluk duydum. Toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

 

ATEŞ: DUA VE DESTEKLERİMİZ HER ZAMAN AK PARTİYE

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Düger aşiretinin Kanaat Önderlerinden Mehmet Emin Ateş ise, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, İl Başkanımız Bahattin Yıldız, birbirinden değerli il teşkilatımızın üyelerine davetimizi kırmayarak buraya geldikleri için onlara teşekkür ediyoruz. Desteğimiz daima onlarındır. Dua ve desteklerimiz dün olduğu gibi her zaman devam edecektir” şeklinde konuştu.

Düğer aşireti ileri gelenlerinden Halil Ataş ise yaptığı konuşmada evlerine konuk olan herkese minnettarlık duyduklarını ifade etti.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı