Haber Detayı
07 Mart 2020 - Cumartesi 20:16 Bu haber 3309 kez okundu
 
CHP Haliliye’ye Taze Kan
CHP Haliliye İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Stajyer Av. Bedriye Bağış seçildi.
SİYASET Haberi
CHP Haliliye’ye Taze Kan

Parti ilçe binasında bir konuşma yapan CHP Haliliye İlçe Başkanı Av.İbrahim Halil Alagöz CHP’nin Haliliye’de gün geçtikçe güçlendiğine değinerek şunları söyledi.

 

Av.Alagöz;”Biz Cumhuriyet Halk Partisi Haliliye İlçe Örgütü olarak gün geçtikçe gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Haliliye ilçemizde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün arifesinde ilçe örgütümüze yeni bir kadın kolları yönetimi ile gücüne güç kattı. İlçe Örgütümüzün Kadın Kolları Başkanlığı bayrağını göğüslemiştir. Öncelikle Kadın Kolları Başkanımız Stajyer Avukat Bedriye Bağış başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor Bedriye Hanım’a yeni görevinde başarılar dileyerek gücümüze güç katacağına eminim” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Öte yandan bir açıklama da çiçeği burnunda CHP Haliliye İlçe Kadın Kolları Başkanı Stajyer Avukat Bedriye Bağış’tan geldi.

 

İlçe Kadın Kolları Başkalığına seçilen Bağış; Öncelikle beni CHP Haliliye İlçe Kadın Kolları Teşkilatı başkanı olma onuruna layık gören tüm yol arkadaşlarıma ve özelikle de desteklerini esirgemeyen, ilçe başkanımız Sayın Av. İbrahim Halil Alagöz ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bu dönem boyunca il ve ilçemiz adına yürüteceğimiz tüm faaliyetlerimizin hepimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. 8 Mart 2020 tarihi itibariyle başta kadın hemşerilerimiz olmak üzere tüm halkımızın yanındayız. Bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü de kutlamak istiyorum.” dedi.

 

ÖZEL HABER

 

 

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı