Haber Detayı
25 Ocak 2021 - Pazartesi 16:32 Bu haber 1339 kez okundu
 
Ceylanpınarlı Acılı Babanın Feryadı Yürekleri Dağladı
Ceylanpınar’da ailesi ile birlikte yaşayan İsa E, yaklaşık 5 yıl önce TEOG sınavlarına hazırlanmak için ‘’halama gidiyorum’’ diyerek evden çıktı ve bir daha dönmedi. Aradan 5 yıl geçmesine rağmen oğlu bulunamayan acılı aile, oğlunun bulunması için çağrıda bulundu.
ASAYİŞ Haberi
Ceylanpınarlı Acılı Babanın Feryadı Yürekleri Dağladı

 

Olay, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar İlçesinde yaşandı.

 

Ceylanpınar’da 2016 yılında ortaokul son sınıf öğrencisi olan 15 yaşındaki İsa E, yaklaşık 5 yıl önce TEOG sınavlarına hazırlanmak için ‘’halama gidiyorum’’ diyerek evden çıktı ve bir daha kendisinden haber alınamadı. Aradan geçen 5 yıla rağmen oğluna bir türlü kavuşamayan acılı aile, oğlunun bir an önce bulunması için çağrıda bulundu.

 

 

 İsa E’nin ellerindeki 3-5 fotoğrafı ve videosu ile her yerde arayan aile, yetkililerden yardım talep ederek oğlundan gelecek müjdeli haberi dört gözle beklediklerini ifade eden acılı baba Abdulkadir E. TV63 ve Ceylanpınarhaber.net mikrofonlarına şu sözleri aktardı;

 

OĞLUMU GÖREN BİLEN VARSA LÜTFEN BİZE ULAŞSIN

 

‘’Oğlum yaklaşık 1732 gün yani 25 Nisan 2016 yılından beri kayıptır. Oğlumdan herhangi bir haber alamdım. Oğlum İsa TEOG sınavlarına hazırlanması için halasının yanına gitti. Ogün bugündür oğlumuzdan bir haber alamıyoruz. Bir baba olarak duyarlı vatandaşlardan rica ediyorum. Yaklaşık 5 yıldır oğlumdan hiçbir şekilde haber alamıyorum. Bu 5 yıl içerisinde Allah için bir haberi olan, bilgisi olan bize bir haber versin. 5 yıl içerisinde bizim neler çektiğimizi Allah bilir!!! Ben, annesi ve kardeşleri sürekli onu düşünüyoruz. Bir özlemle bir hasretle bekliyoruz İsa’yı.

 

OĞLUM İSA, NE OLUR BİZE BİR ‘’ALO’’ DE

 

İsa’mızdan ricamızdır. İsa, sesimizi duyuyorsan Allah Muhammed için bir an öce bir haber uçur bize. Senin sağ olup olmadığını da daha bilmiyoruz. 1732 gündür ne yiyor ne içiyorsun. Biz bu 1732 gün içinde kaç defa öldük dirildik. Yeter  yeter  artık!!! Bize bir ‘’ALO’’ söyle. Bir ‘’ALO’’yu bize çok mu görüyorsun. Yeter artık bir an önce bize sesini duyur.

 

Devlet büyüklerimize sesleniyorum İnsanın bir koyunu kaybolur güzelce koyununu arar. Benim içimde bir parça kayboldu. İlk göz ağrımı kaybettim İlk göz ağrımı kaybetmeme rağmen bana sağlam bir bilgi vermediler. Burada ki Emniyet amirlerimden ricamdır. Lütfen bu konu üzerinde biraz durun. Kaybolduğu gün boyunca hep rüyalarıma girdi. Son 1-2 yıldır rüyalarıma bile girmiyorsun.  Ne olur bize ‘’Alo’’a de İsa…’’ Diyerek çağrıda bulunan baba Abdulkadir E. gözyaşlarına boğuldu.

 

HABER: AYSEL KIRIŞAN

 

GÖRÜNTÜ: İSMAİL TABA

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı