Haber Detayı
16 Haziran 2020 - Salı 16:53 Bu haber 1137 kez okundu
 
Büyük Birlik Partisi Haliliye İlçe Başkanlığı Hizmete Açıldı
BBP Haliliye ilçe Başkanı Tamburacı 1993 yılından bu yana halkın sorunlarıyla ilgilenen Büyük Birlik Partisi Haliliye ilçe Başkanlığı hizmete açıldığına dikkat çekti.
SİYASET Haberi
Büyük Birlik Partisi Haliliye İlçe Başkanlığı Hizmete Açıldı

Büyük Birlik Partisi Haliliye İlçe Başkanı Ferhat Tamburacı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

“Büyük Birlik Partisi 1993 yılından beridir Şanlıurfa’da teşkilatlanmayı tamamlayarak Şanlıurfalılara hizmet etmektedir. Biz Büyük Birlik Partisi Haliliye İlçe Başkanlığı olarak Atatürk Mahallesi 3.Sokak, Lale Apartmanı 5 Taksim, 9 Adresine Taşınarak Hizmete Girmiş Bulunmaktayız. Teşkilat olarak amacımız Aziz Milletimizi Kendi Yerimizde Ağırlayıp, Onlara Hizmet Sunmak, Vatandaşımızın Dertleriyle Dertlenip, Mutluluklarıyla Mutlu Olmaktır. Biz Birlikte Güzeliz Türkiye’m.

 

Normalleşme Süreci Covid 19’dan kurtulduğumuz Manasına Gelmiyor

 

Normalleşme sürecine girmemiz Covid-19 belasından kurtulduğumuz anlamına gelmemektedir. Dolayısıyla Sağlık Bakanlığımız ve Sayın Valimizin talimatlarına harfiyen uymak gerekmektedir. Aziz Milletimden Temennim kalabalık ortamlarda bulunmamaları ve maskelerini çıkarmamalarıdır. İnanıyorum ki her türlü zorluğa var oluşundan bu yana göğüs geren kahraman millet bu musibeti de birlik ve beraberlikle def edecektir” dedi

 

 

ÖZEL HABER

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı