Haber Detayı
06 Nisan 2020 - Pazartesi 18:44 Bu haber 2053 kez okundu
 
Bu Kervan’da Bizde Varız
Anavatan Partisi Şanlıurfa il Başkanı Halil Aslan Koronavirüs tedbirleri kapsamında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlayan Biz Bize Yeteriz Türkiye’m kampanyasında bu kervanda bizde varız dedi
GÜNDEM Haberi
Bu Kervan’da Bizde Varız

Anavatan Partisi Şanlıurfa İl binasında bir açıklama yapan İl Başkanı Aslan şunları söyledi.

 

Bugün başta Dünya olmak üzere Ülkemiz, Bölgemiz ve ilimiz çok zor bir süreçten geçiyor. Allah bu Koronavirüs illetini bir an evvel başımızdan alsın.İnşallah.

 

 

Bu Kervanda Bizde Varız

 

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde “Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” kampanyası başlatıldı. Bizde Anavatan Partisi Genel Başkanımız Sayın İbrahim Çelebi’nin direktifleri doğrultusunda Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatı olarak yönetim kurulu üyelerimizle bir toplantı yaparak bu konuda neler yapabileceğimizi masaya yatırdık.

 

6 Ailenin Kirasını ve 4 Ailenin Gıda İhtiyacını Üstlendik

 

Yaptığımız toplantı sonucunda İl Başkanı olarak şahsım ihtiyaç sahibi 4 ailenin birer aylık ev kirası ihtiyaçlarını karşılayacağım. Anavatan Partisi Karaköprü İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Alakuş ihtiyaç sahibi  4 ailenin 2 aylık gıda ihtiyacını karşılamayı üstlendi, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Halil Çullu Bey ise ihtiyaç sahibi 2 ailenin birer aylık kira bedelini karşılamayı üstlendi.

 

Kampanyaya Duyarsız Kalmayan Yönetim Kuruluma Teşekkür Ederim

 

Öte yandan diğer yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarımız da bu kampanya kapsamında kendi aralarında birkaç ailenin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacaklarını taahhüt ettiler. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Anavatan Partisi Genel Başkanımız Sayın İbrahim Çelebi’nin çağrına duyarsız kalmayarak destek veren yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma can-ı gönülden a teşekkür ediyorum.” Öte yandan sözlerimi şu cümlelerle noktalamak istiyorum. Evde Kal Türkiye’m Evde Kal Şanlıurfa’m Evde Hayat var diyoruz. diyerek özlerini tamamladı.

 

 

ÖZEL HABER

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı