Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 00:12 Bu haber 714 kez okundu
 
Bozova’da 15 Temmuz ruhu etkinliklerle yaşandı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Bozova’da bir dizi etkinlik düzenleyen Bozova Belediyesi 15 Temmuz ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Etkinliklere Bozova kaymakamlığı ve Bozova Müftülüğü destek verdi.
- Haberi
Bozova’da 15 Temmuz ruhu etkinliklerle yaşandı

Bozova Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Anma Etkinlikleri düzenledi.
İlçede başlayan etkinlikler Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Kaymakam Zekeriya Göker  ve beraberindekiler ile birlikte ilk olarak şehitleri kabri başında ziyaret ettiler. Şehit Kemal Demir ve şehit polis Mehmet Taş’a dua okuduktan sonra Başkan Aksoy ve beraberindekiler daha sonra şehitlerin ailelerine ziyarette bulunarak destek oldular.
Etkinlikler kapsamında daha sonra 15 Temmuz konulu resim sergisini ziyaret eden Başkan Aksoy anı defterine de duygu ve düşüncelerini yazdı.
Geniş kapsamlı gerçekleştirilen etkinliklerde, Başkan Suphi Aksoy ve beraberindekiler şehadete eren aziz şehitler için Kırmızı Pınar Camii’nde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.
Şehitler için duaların okunduğu mevlitte Başkan Aksoy; ‘’ Aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum’’ dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı