Haber Detayı
17 Mart 2017 - Cuma 12:42 Bu haber 1317 kez okundu
 
Başkan Çiftçi: Şehitlerin Anısına Sahip Çıkacağız
16 Nisan'da yapılacak halk oylamasının önemini her fırsatta anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, şehit ailelerini ziyaret ederek Bir vatanın zenginliğinin uğrunda şehit olanlarla ölçülebileceğini söyledi.
- Haberi
Başkan Çiftçi: Şehitlerin Anısına Sahip Çıkacağız

15 Temmuz 2016 darbe kalkışması esnasında şehit edilen Şanlıurfalı İbrahim Halil Yıldırım, Şefik Şefkatlioğlu, Ümit Yolcu ve Mustafa Direkli'nin ailelerini Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici ve Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz'la birlikte ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ailelere Kuran'ı Kerim ve Bayrak hediye etti.

İçerde ve dışarıda Türkiye üzerinde kötü oyunlar oynandığı, 15 Temmuz darbe kalkışmasıyla ülke üzerinde kötü emellerini uygulamak isteyenlerin girişimi yaşandığını belirten Başkan Çiftçi, Şanlıurfalı İbrahim Halil Yıldırım, Şefik Şefkatlioğlu, Ümit Yolcu ve Mustafa Direkli ve tüm şehitler canları pahasına vatanı koruduklarını ifade etti.

Bir vatanın zenginliğinin uğrunda şehit olanlarla ölçülebileceğini söyleyen Başkan Çiftçi, şehitlerin anısına sahip çıkacaklarını ve ülkeyi koruyacaklarını ifade ederek aziz şehitlere rahmet diledi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı