Haber Detayı
07 Ekim 2021 - Perşembe 23:01
 
Başkan Cidir, Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’u Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
SİYASET Haberi
 Başkan Cidir, Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’u Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, geçtiğimiz ay Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürcülüğüne atanan Fevzi Kurt’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İl Başkanı Cidir’e Ziyaretinde Cumhuriyet Halk Partisi Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden sorumlu Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı C.Cahit Coşkun, Sendikalardan Sorunlu İl Başkan Yardımcısı Hacı Tekçakmak ile İl Disiplin Kurulu Üyesi Hikmet Kılıçoğlu eşlik etti.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt’a İlimizde Eğitim seviyesinin yükseltilmesi, derslik sayısının giderilmesi ve Öğretmen açığının kapatılması için her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

 

 

İl Başkanı Hayrettin Cidir, Eğitim ve sağlığın önemine dikkat çekerek, Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Eğitim ve sağlığa bu güne kadar vermiş oldukları önemi bundan sonrada arttırarak devam edeceklerini ifade etti.

 

 

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Cumhuriyet Halk Partisi Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden sorumlu Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı C.Cahit Coşkun, Sendikalardan Sorunlu İl Başkan Yardımcısı Hacı Tekçakmak ile İl Disiplin Kurulu Üyesi Hikmet Kılıçoğlu’na teşekkür etti.

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı