Haber Detayı
13 Mart 2020 - Cuma 19:43 Bu haber 1910 kez okundu
 
Başkan Bostancı’dan, Başkan Çiçek’e Anlamlı Ziyaret
Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanı Bakır Bostancı, kısa adı Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği (TYGD) Bölge Başkanlığı’na atanan Mustafa Çiçek’i ofisinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Başkan Bostancı’dan, Başkan Çiçek’e Anlamlı Ziyaret

Gerçekleştirdiği ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Bakır Bostancı şu ifadelerde bulundu:

‘’Her zaman tarafsız olarak kaliteli ilkeli haber yayıncılık anlayışı ile kendisini ispatlayan,  halkın sesi değerli arkadaşımız,gönüldaşımız Mustafa Çiçek bey’i yönetimimiz ile birlikte makamında ziyaret ettik. Mustafa Bey, azimli cesur, istikrarlı ve sergilediği dik duruşu ile kendisine verilen TYGD Güneydoğu Bölge Başkanlık görevini layıkıyla yerine getireceğini inanıyorum. Şanlıurfa halkı kalemini satmayan her kesime hitap eden haberlerle seviyeli ve yüksek potansiyele sahip gazetecilere ihtiyaç duymuştur. İşte bu özellikleri kendi benliğinde barındırarak mesleğini icra eden Mustafa Çiçek bey’e başkanlık görevinde başarılar diliyorum ve açıklamasının beraberinde Mustafa Çiçek Bey ve ekibinin bizlere göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

 

Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanı Bakır Bostancı ve beraberindeki arkadaşların bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği (TYGD) Bölge Başkanlığı’na atanan Mustafa Çiçek, sözlerine şu sözlerle devam etti;

 

‘’Bugün bizleri ziyaret eden Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanımız Bakır Bostancı Bey ve yönetim kurulu gönüldaşlarıma teşekkürü borç bilirim. Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanımız Bakır Bostancı’nın da buyurduğu üzere Şanlıurfa’mızın gerçekten tarafsız dik duruş sahibi yürekli cesur kaleminden ödün vermeyen gazeteci arkadaşlara ihtiyaç var. Maalesef bu konuda Şanlıurfa’mızda gazeteciliğin prestiji ayaklar altına düşmüş durumda. Aslında bu konu çok derin bir konu sözlerimi daha fazla uzatmadan nazik ziyaretlerinden dolayı Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanımız Bakır Bostancı ve beraberinde haber ofisimiz teşrif eden arkadaşlarımızı canı gönülden teşekkür ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

ÖZEL HABER

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı