Haber Detayı
14 Ekim 2021 - Perşembe 14:18
 
Akpınar Deresi Parkı Terk Mi Edildi, Gözden Mi Çıkarıldı?
Karaköprü’de parkların kirliliği ilgili gün geçmesin ki şikayetler bitmiyor. İlçe’de ikamet eden çocuk oyun alanları pislik içindeki halini cep telefonuna kaydedip haber merkezimize gönderen öfkeli ilçe sakinleri, ‘’hafta ’da bir kez temizlemek çok mu güç’’ diyerek Karaköprü belediyesini göreve davet etti.
YEREL Haberi
Akpınar Deresi Parkı Terk Mi Edildi, Gözden Mi Çıkarıldı?

 

Çevreyi temiz tutmak adına başlatılan sosyal projeler bile Şanlıurfa’nın merkeze bağlı en gözde ilçesi Karaköprü’de ne yazık ki kirliliğin önüne geçemiyor.

 

 

Karaköprü ilçesinde adeta terk edilmiş imajı veren harabe konumunda olan park, dışarıdan bakıldığında gözden çıkarılmış vizyonu ile ilçe sakinllerini çileden çıkardı.

 

 

 

 Karaköprü İlçe belediyesi tarafından yapılan oksijen deposu Akpınar Deresi Parkı 1.Etap ilçe sakinlerinin ve çocukların uğrak yeri olurken, belediye tarafından unutulmaya yüz tutulan parka, gereken bakımın yapılmaması çirkin manzaralara sahne oldu.

 

 

Şanlıurfa merkeze bağlı Karaköprü ilçesinde bulunan parklar, yeşil alanlar ve mesire yerlerindeki Karaköprü şanına yakışmayan görüntüler, haber merkezimize gelen onlarca resim ve video ile gözler önüne serilirken, belediyenin çevre temizlik konusunda sınıfta kaldığının en üzücü göstergesi.

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı