Haber Detayı
30 Ocak 2020 - Perşembe 22:36 Bu haber 1057 kez okundu
 
AÇSH İl Müdürlüğü’nde Karne Sevinci
Şanlıurfa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde ‘’Okul Destek ‘’projesi kapsamında sosyal ekonomik destek hizmet modeli ile desteklenen çocukların karne sevincine ortak olundu.
GÜNDEM Haberi
AÇSH İl Müdürlüğü’nde Karne Sevinci

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici, Sosyal Ekonomik Destek Biriminden Sorumlu İl Müdür Yardımcısı Neriman Yıldız ve Çocuk Hizmetleri Biriminden Sorumlu Şube Müdürü Mehmet Karataş’ın da katılımlarıyla il müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirilen etkinlikte karnelerinde başarı gösteren çocuklara karne hediyeleri dağıtıldı.

 

Etkinlikte konuşanAÇSH İl Müdürü Bilici; Bizlere düşen en hayati görev; bilim ve gelişen teknolojiye açık, okuyan, sorgulayan, araştıran ve düşündüklerini ifade edebilen, dürüst, çalışkan ve ilkeli bireyler olabilmektir. Ancak bu şekilde devletimizi, milletimizi gelecek nesillere daha güçlü bir şekilde taşıyabiliriz. Bu amaç ışığında bir dönem boyunca başarılı olmak için çaba gösteren siz sevgili çocuklarımızı ve sizleri en iyi şekilde yetiştirmek için çalışan değerli arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

Sevincinizin, coşkunuzun ve ümidinizin daim olmasını diliyor, tüm çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyor, gözlerinden öpüyorum.’’ İfadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı